بخش آنژیو گرافیشناخت به موقع ضایعات عروق كرونر نقش مهمی در درمان زود هنگام بیماریهای عروق كرونر دارد و مهمترین ابزار تشخیصی برای این منظور آنژیوگرافی است. آنژیوگرافی عروق كرونر می تواند اطلاعات خوبی از وضعیت آناتومیك و ساختاری این عروق در اختیار پزشكان قرار دهد. 
بخش کت لب بیمارستان رضوی دارای دو دستگاه آنژیوگرافی زیمنس و یک دستگاه آنژیوگرافی فیلیپس است. هر دو دستگاه زیمنس دارای قابلیت های فراوانی جهت آنژیوگرافی عروق کرونر، آنژیوگرافی عروق محیطی و عروق مغزی، درمان آنوریسم ها و فیستول‌های داخل مغزی می‌باشند. از این دستگاه ها در آمبولیزاسیون تومورهای مختلف نیز استفاده می شود. یكی دیگر از اقدامات درمانی این مركز بالون پمپ است كه در بیماران دچار شوك كاردیوژنیك استفاده می‌شود. همچنین این بخش جهت EPS (سركوب كردن آریتمی های فوق بطنی) دارای 2 دستگاه RF می باشد.
بخش کت لب بیمارستان رضوی در سایه بهره گیری از دانش روز پزشکان برجسته و متخصصین متبحر قلب و اینترونشن آخرین و پیشرفته ترین تجهیزات آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، خدمات متنوع و منحصر به فردی را به بیماران ارائه میدهد که شامل آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی عروق کرونر، عروق کلیه، عروق کاروتید، آنژیوگرافی عروق ایلیاک، آنژوگرافی آئورت شکمی، والوالو پلاستی دریچه های قلب، تعبیه IVC Filte، تعبیه IABP، کاتتریسم چپ و راست، رفع تنگی درکوارکتاسیون آئورت، بستنPFO-PDA-ASD تزریق سلول‌های بنیادی جهت بیماران مبتلا به نارسایی قلبی ـ انجام بیوبسی میوکارد ـ استنت گذاری آئورت توراسیک، بستن فیستول بطن چپ با کویل، بستن VSDمی‌باشد بخشی از این خدمات تشخیصی و درمانی است.
به یمن تجربه و حضور پزشكان و متخصصین الکتروفیزیولوژی Intervention و EP خدمات پیچیده تر و گاه نادر از جمله استنت گذاری آئورت توراسیك، بستن فیستول بطن چپ با كویل، بستن VSD، تعبیه ICD، انواع Ablation و نیز CRT در این بخش صورت می گیرد. علاوه بر این کت لب بیمارستان در حوزه نوروآندوواسکولار توانایی ارائه خدمات پیشرفته و پیچیده ای شامل درمان آندوواسکولار سکته های ترومبوتیک مغزی ( به روشهای ترومبکتومی عروق مغز و ترومبولیز در عروق مغز)، درمان آندوواسکولار بیماران دچار ترومبوز سینوس مغزی با کمک ترومبولیز لوکال داخل وریدی، شیمی درمانی داخل شریانی تومورهای مغزی به خصوص رتینوبلاستوم، آمبولیزاسیون تومورهای پرعروق مغزی به روش آندوواسکولار، درمان آندوواسکولار آنوریسمهای مغزی ( به روشcoiling ساده، درمان با کمک coiling و بالون، درمان با کمک stenting، درمان با کمک flow-diverters)، درمان آندوواسکولار مالفورماسیونهای شریانی وریدی با کمک Onyx وGlue و درمان آندوواسکولار فیستول های مغزی را دارا می‌باشد.
به کمک مانیتور مركزی ریكاوری این مركز تمام بیماران پس از آنژیوگرافی تحت مانیتورینگ علائم حیاتی ( فشارخون ـ نبض و تنفس بیمار) قرار می گیرند تا در صورت مشاهده هر گونه اختلال كلیه پیشگیریهای لازم انجام گیرد.
پرسنل كت لب از دو گروه پرستاران و كارشناسان رادیولوژی تشكیل شده اند. پرستاران دارای سابقه كار در بخشهای CCU - ICU بوده، دوره های مختلف CPR و محافظت در برابر اشعه را گذرانده اند.
در بخش كت لب روزانه حداقل 40 مورد آنژیوگرافی انجام می‌شود. این تعداد آنژیوگرافی طبق آخرین اطلاعات و استانداردهای روز اروپا برای كلیه بیماران در این مركز انجام می شود. رفع تنگی در كواركتاسیون آئورت و بستن PFO نیز علاوه بر موارد متعدد آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی انجام می گیرد.
پرسنل بخش از دو گروه پرستاران و کارشناسان رادیولوژی تشکیل شده اند. پرستاران دارای سابقه کار در بخشهای ICU،CCU بوده و دوره های مختلف CPR و محافظت در برابر اشعه را گذرانده اند. 
در بخش کت لب روزانه حداقل 40 مورد اقدامات تشخیصی و درمانی انجام میشود و به کمک مانیتور مرکزی ریکاوری، تمام بیماران تحت مانیتورینگ علایم حیاتی قرار می‌گیرند تا در صورت مشاهده هر گونه اختلال کلیه پیشگیری های لازم انجام گیرد. این تعداد آنژیوگرافی طبق آخرین اطلاعات و استانداردهای روز اروپا برای کلیه بیماران در این مرکز انجام می‌شود.

 تور مجازی کت لب 1
            تور مجازی کت لب2 


 گالری عکس  
  موقعیت بخش در بیمارستان  فازیک - طبقه اول
   0098-51-36004150 کت لب 1
           0098-51-36004191 کت لب 2