• بیمه ایران

  بیمه ایران در کلیه رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی فعالیت می‌کند و با عرضه بیمه‌های تجاری و خانواده شامل بیمه‌های اتومبیل‌،اشخاص،عمر،حادثه، درمان،آتش‌سوزی ، باربری،مهندسی و مسئولیت بیمه‌های بازرگانی کشور را دراختیاردارد.

  آدرس سایت:
 • بیمه تامین اجتماعی

  سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است که مأموریت اصلی آن پوشش کارگران مزد و حقوق بگیر (به صورت اجباری) و صاحبان حرف و مشاغل آزاد (به صورت اختیاری) است.

  آدرس سایت:
 • بیمه نیروهای مسلح

  سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران براساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی، مسئولیت تأمین خدمات درمانی خانواده بزرگ نیروهای مسلح، شامل کارکنان شاغل، بازنشستگان، وظیفه بگیران و عائله تحت تکفل آنها را برعهده دارد.

  آدرس سایت:
 • بیمه خدمات درمانی

  هدف این سازمان رفع نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی و مراقبتهای پزشکی در حوادث و سوانح به صورت بیمه همگانی برای کارمندان دولت و بیمه شدگان اختیاری می‌باشد.با کلیه بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی دولتی و خصوصی به ارائه خدمات می‌پردازد

  آدرس سایت:
 • بیمه رازی

  ارائه خدمات بیمه­ ای در سطح جامعه، گسترش فضای رقابتی در صنعت بیمه، ارتقای سطح خدمات بیمه به مشتریان و توسعه فرهنگ بیمه­ ای در کنار کسب درآمد فلسفه وجودی شرکت ما را تشکیل می­ دهند.

  آدرس سایت:
 • بیمه معلم

  در این بیمه نامه بیمه معلم متعهد می شود تا در صورت فوت بیمه شده علاوه بر سرمایه مورد تعهد، اندوخته تضمین شده را به ذینفعان یا وراث قانونی وی بپردازد. در صورت حیات بیمه شده و پس از اتمام مدت بیمه نامه، متعهد پرداخت اندوخته تضمین شده به بیمه شده است.

  آدرس سایت:
 • بیمه آسیا

  بيمه‌آسيا به منظور انجام انواع معاملات بيمه تأسيس شد.موضوع فعاليت بيمه آسيا عبارت است از: انجام انواع عمليات مربوط به امور بيمه هاي بازرگاني در رشته بيمه هاي اشياء، مسئوليت و اشخاص، قبول بيمه هاي اتکايي از مؤسسات بيمه داخلي و خارجي و واگذاري بيمه هاي اتکايي از مؤسسات بيمه داخلي و خارجي

  آدرس سایت:
 • بیمه میهن

  ارائه کلیه خدمات بیمه ای در موارد زیر می باشد:انواع بیمه های اشخاص عمر،درمانی بیمه های اتومبیل،بیمه های آتش سوزی، بیمه های باربری بیمه های هواپیما .انواع بیمه های کشتی.بیمه های تمام خطر مهندسی، بیمه های مسئولیت مدنی

  آدرس سایت:
 • بیمه البرز

  بيمه البرز با هدف اوليه ارائه خدمات بيمه اي مطلوب و با كيفيت به هموطنان و ايجاد تنوع در بازار بيمه و كسب رضايت بيمه گذراران تاسیس شدانجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع رشته های بیمه زندگی و غیر زندگی بر اساس پروانه فعالیت صادره از سوی بیمه مرکزی

  آدرس سایت:
 • بیمه سینا

  جبران بخشي از هزينه هاي بيمارستاني و جراحي ناشي از بيماري، حادثه و ساير پوشش هاي اضافي درماني بيمه شدگان است كه در تعهد بيمه گر پايه نيست وطي اين بيمه نامه در تعهد بيمه گر قرار گرفته است.

  آدرس سایت: