مرکز ناباروری بیمارستان رضوی ( IVF)ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی به سایت ناباروری بیمارستان فوق تخصصی رضوی مفتخر است که این مرکز را جهت ارائه اطلاعات و درمان خود انتخاب نموده اید.
با آرزوی بهبودی هرچه سریع تر شما ، واحد درمان باباروری بیمارستان رضوی را معرفی می نماییم:
این واحد در سال 1388 ، توسط پزشكان متخصص شامل رشته هاي زنان و نازایی ، اورولوژي و جنين شناسي ، كه در كلينيك Bad Munder در كشور آلمان دوره هاي تخصصی درمان نازايي و ART را گذرانده اند ، ودر سايه بارگاه ملكوتي امام هشتم (ع ) و با بهره گيري از پيشرفته ترين تجهيزات مربوط به ART ، تاسيس و راه اندازي شد . از آن پس تعداد بسياري از پزشكان حاذق شامل متخصص درمان ناباروري و روانشناسان مجرب در سطح شهر مشهد با اين واحد همكاري خود را آغاز و ادامه داده اند . این واحد توانسته است با استفاده از جدیدترین تکنیک های درمان ناباروری شناخته شده و با در دست داشتن درصد موفقیت همگام با بهترین مراکز ART در دنیا ، به تحقق بخشیدن آرزوی بسیاری اززوجهای نابارور مبنی برداشتن فرزند یاری برساند.
هدف اصلی مرکز ناباروری بیمارستان رضوی تامین محیطی امن و مطابق با اصول اسلامی جهت درمان ناباروری زوجین میباشد تا با 
برخورداری از تجهیزات پیشرفته ، کادر درمانی مجرب و دلسوز و ساختار آرام و مطمئن محیطی و نیز با شعار بیمار محوری به 
مراجعین در سراسر کشور و نیز مراجعین از خارج کشور خدمات لازم را ارائه نماید . 
از اهداف دیگر این واحد ایجاد شرایطی مبنی بر بوجود آمدن فرزندان سالم و بدون نقایص ژنتیکی رایج است که این مهم در دست راه اندازی است.

بخش ها:
1- کلینیک تخصصی درمان ناباروری واقع در طبقه همکف بیمارستان رضوی واقع شده است و ارائه خدمات شامل: پذیرش و تشکیل پرونده و سونوگرافی واژینال می باشد که هر روز از ساعت 8 تا 12 ظهر آماده پاسخگوئی به بیماران می باشد. جهت تکمیل پرونده در صورت داشتن آزمایشات هورمونی و عکس رنگی رحم و آزمایش اسپرموگرام ، همراه بیاورید.
2- بخش IVF و اتاق های عمل: بخش IVF در طبقه دوم فاز یک بیمارستان رضوی قرار دارد و شامل:
   الف- اطاق های مجهز به درب های عایق صدا و فضای مناسب زوجین جهت نمونه گیری اسپرم می باشد.
   ب- اتاق های عمل با پیشرفته ترین دستگاه های سونوگرافی و تخت های مخصوص می باشد.
   ج- اتاق ریکاوری شامل 9 تخت مجهز به مانیتورینگ ، اکسیژن سانترال و ساکشن بوده که بیماران تخت مراقبت بعد از عمل و آموزش هابه صورت فردی و      فیلم آموزشی توسط پرستار یا ماما ارائه خواهد شد.
3- آزمایشگاه تخصصی IVF واقع در بخش IVF (طبقه دوم فاز یک بیمارستان رضوی) قرار دارد.خدمات مرکز
آزمایشگاه جنین شناسی